DJ na wesele Łódź

Ocena: 2.7/10 (26 głosów)

Potrzebujesz dobrego DJ-a na przyjęcie ślubnę lub studniówkę? Nie mogłeś lepiej trafić! DJ Rooby to najlepszy wybór i człowiek, któremu możesz powierzyć jeden z najpiękniejszych fragmentów Twojego życia - przyjęcie weselne. Oprócz przyjęć weselnych, w mojej szerokiej ofercie znajduje się także oprawa muzyczna bali studniówkowych. Charakteryzuje mnie pasja, sumienność oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe. Mogę zagwarantować satysfakcję.

W temacie przygotowania wesela, zdaję sobie sprawę jak ważne są szczegóły. Pracuję na przyjęciach okolicznościowych w weekendy, toteż pozostałą część tygodnia przeznaczam na spotkania z Klientami i przedyskutowanie warunków kontraktu. Jestem tradycjonalistą, ale pozostaję otwarty na nowoczesne trendy oraz co normalne na uwagi Kontrahentów. Wybierając mnie zyskujesz gwarancję profesjonalizmu do samego końca imprezy weselnej. Nie korzystam z alkoholu i poświęcam się w całości swojej pracy. Doskonale rozumiem, iż wesele musi być czymś zdecydowanie wyjątkowym. Moim wielkim atutem, którego nie znajdziesz u wielu jest to, że działam w duecie. Moi Kontrahenci mają do dyspozycji dwie możliwości - DJ + konferansjer lub DJ + wokalista/akordeonista. Czemu właśnie takie rozwiązanie? W duecie, mamy większe możliwości w temacie zabaw dla gości oraz korzystaniu z gadżetów.

Posiadamy w arsenale nagłośnienie, które świetni sprawdzi się na weselach oraz pozostałych imprezach, nawet do 700 osób. Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości, a jeśli oferta przypadnie wam do gustu, skontaktuj się ze mną w sprawie wolnego terminu. Otwieramy się na negocjacje w kwestii ceny.

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: